Sortuj według

Maszyny Osprzęt

Katalog

WÓZKI WIDŁOWE TERENOWE

Wózek widłowy terenowy to jedno z tych urządzeń, którego nie może zabraknąć w przedsiębiorstwie, które stawia na nowoczesne i wielofunkcyjne rozwiązania. Widlaki tego typu pozwalają na sprawne i szybkie wykonywanie prac związanych z transportem zewnętrznym, międzymagazynowym czy dostarczaniem materiałów w budownictwie oraz innych wymagających branżach.

POSTAW NA TERENOWE WÓZKI WIDŁOWE

Wózki widłowe terenowe to kategoria obejmująca bardziej zaawansowane niż widlaki spalinowe urządzenia z napędem typu Diesel. Ich konstrukcja - budowa oraz kabina przypomina wózki widłowe spalinowe, jednak jest nieco większych rozmiarów, a dodatkowym elementem różnicującym są charakterystyczne koła terenowych wózków widłowych - większe z przodu, mniejsze z tyłu, by z łatwością pokonywać nierówności terenu oraz przeszkody.

Wózki widłowe terenowe, jak sama ich nazwa wskazuje, przeznaczone są wyłącznie do pracy w terenie, na zewnątrz budynków. Duże, bieżnikowane opony i napęd na 1 lub 2 osie umożliwia tym pojazdom sprawne, szybkie poruszanie się po różnego typu podłożach:

• grząskiej ziemi i błocie,
• trawie,
• kamieniach,
• piasku,

a także po wzniesieniach - bez obaw o utratę stabilności i równowagi.

WÓZEK WIDŁOWY TERENOWY - PARAMETRY

Udźwig do nawet 10 ton, duża wysokość podnoszenia oraz prędkość maksymalna to sztandarowe cechy masywnego wózka widłowego terenowego Manitou. To właśnie z uwagi na te parametry przedsiębiorcy wybierają tego typu wózki widłowe do transportu ciężkiego w branżach takich jak:

• przemysł,
• budownictwo,
• rolnictwo,
• branże wydobywcze,
• prace pomocnicze w tartakach itp.

Ale wózki widłowe terenowe to nie tylko duża wydajność prac transportowych, to również niezwykła uniwersalność oraz wielofunkcyjność, jakiej nie gwarantują żadne inne wózki czołowe. Co oznacza to w praktyce? Możliwość połączenia wózków widłowych terenowych z osprzętem, który nadaje tym urządzeniom całkowicie nowy charakter i jeszcze więcej możliwości.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

Wózki widłowe terenowe wyposażone w dodatkowy, wymienny osprzęt to zupełnie nowy wachlarz i spektrum możliwości, które pojawiają się przed tego typu maszynami. Specjalistyczne akcesoria montowane zamiast wideł na wózkach widłowych można znaleźć również w ofercie marki Manitou, która stawia na kompleksowe rozwiązania dla swoich klientów.

Przy użyciu kompatybilnych akcesoriów z łatwością można przekształcić wózek widłowy terenowy w mini koparkę, zamiatarkę, czy choćby pług śnieżny. Taki zabieg daje dodatkowe możliwości zarobkowe, ukazuje nowe perspektywy pojazdu użytkowego oraz pozwala na rozwinięcie zastosowań wózków widłowych.

W przypadku wątpliwości związanych z doborem optymalnie współgrającego z wózkiem widłowym terenowym osprzętu, warto skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi i zaproponuje dodatkowe wyposażenie dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

ŁATWA OBSŁUGA

Pomimo zaawansowanych technologii i dużej mocy silnika, wózki widłowe terenowe Manitou wciąż cechuje charakterystyczne dla marki - intuicyjne sterowanie oraz doskonałe rozmieszczenie wszelkich elementów obsługujących system podnoszenia. Wszystkie te aspekty łącząc się wpływają na niebywały komfort obsługi urządzenia, które należy do czołówki sztandarowych projektów producenta.

WÓZKI TERENOWE W NASZEJ OFERCIE

Na naszej stronie znaleźć można wózki terenowe oznaczone przez producenta literami MC oraz MSI. Przed zakupem konkretnego urządzenia, warto sprawdzić jego: moc silnika, udźwig, wysokość podnoszenia i typ masztu, a w przypadku używanego wózka widłowego terenowego także:

• rok produkcji,
• stan techniczny
• i przebieg.

Wybierz terenowy wózek widłowy Manitou i ciesz się wydajnością, jaką zapewniają profesjonalne wózki jezdniowe unoszące!

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Wózki widłowe terenowe

Jest 26 produktów.