Sortuj według

Maszyny Osprzęt

Katalog

Ładowarki przegubowe

Ładowarki przegubowe to niezwykle popularne maszyny o większych niż wózki widłowe gabarytach. Wykorzystuje się je najczęściej do prac zewnętrznych, których realizacja wymaga dużego udźwigu:

  • transportu gruntu,
  • przewozu materiałów budowlanych,
  • transportu sypkich produktów na mniejsze i większe odległości,
  • prac porządkowych np. sprzątania gruzu, ziemi itp.

W naszej ofercie posiadamy wydajne ładowarki przegubowe o dużej mocy. Dostępne w nowych ogłoszeniach urządzenia Manitou charakteryzują się one udźwigiem od około 1 tony do 5 ton oraz występują w zróżnicowanych gabarytach. Na naszej stronie znaleźć można zarówno niewielkie i kompaktowe mini ładowarki przegubowe o małym promieniu skrętu i doskonałej zwrotności, jak i nieco większe (ale co za tym idzie - również bardziej wydajne) pojazdy, których maksymalna wysokość podnoszenia łyżki sięga nawet 5 metrów.

Jeśli jesteś zainteresowany jedną z ładowarek przegubowych marki Manitou - skontaktuj się z nami! Nasi przedstawiciele pomogą pomóc Ci decyzję, która z maszyn najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.

Zastosowanie ładowarek przegubowych

Ładowarkę przegubową najczęściej można spotkać wśród maszyn wspomagających rolnictwo oraz prace budowlane. Duży udźwig, spora wysokość podnoszenia oraz wymienny osprzęt, które ją charakteryzują, zapewniają ładowarce możliwość sprawnego transportu roślin, skrzyń, ziemi, piasku czy nawozu. Ładowarka przegubowa sprawia, że wykonywanie usług związanych z rolnictwem czy podczas pracy w branży ogrodniczej - przebiega szybko, sprawnie, a przede wszystkim - bezpiecznie.

Sprzęt tego typu to również idealne rozwiązanie w świadczeniu usług z zakresu budownictwa i pracach ogólnobudowlanych. Ładowarka przegubowa, w zależności od potrzeb, z łatwością przetransportuje cegły, pustaki czy nawet pomoże w porządkach porozbiórkowego gruzu. Dzięki jej uniwersalności, możesz wykorzystać ją do czego tylko chcesz, ciesząc się z szybkiego i kompleksowego wykonania usługi.

Praca na ładowarkach przegubowych

Ładowarki kołowe przegubowe to maszyny łatwe w obsłudze, dzięki czemu nie trzeba martwić się o komfort ich użytkowania. Ich parametry, takie jak: wysokość podnoszenia, duży udźwig i wydajny silnik zapewniają możliwość realizacji każdego zadania - solidnie i w krótkim czasie.

Zaletą ładowarki są również niewielkie rozmiary maszyny. Mini ładowarka przegubowa z łatwością może wykonywać pracę zarówno na zewnątrz, jak i w budynkach inwentarskich, halach magazynowych, oborach czy garażach. Korzystanie z niej znacząco przyśpiesza realizację usług i pozytywnie wpływa na ich jakość.

Należy jednak pamiętać, iż tak samo jak w przypadku innych urządzeń jezdniowych unoszących, tak i w przypadku ładowarek - konieczne jest posiadanie przez operatorów pojazdów stosownych, ważnych uprawnień. Praca bez uprawnień nie tylko może grozić karą finansową w chwili inspekcji, ale przede wszystkim zagraża bezpieczeństwu pozostałych pracowników, przechodniów oraz przewożonych ładunków.

Ładowarki teleskopowe i inne urządzenia w naszej ofercie

Sprawdź jakie inne maszyny na sprzedaż oraz na wynajem znajdziesz na naszej stronie! Nie czekaj i już teraz poznaj najbardziej atrakcyjne oferty na ładowarki teleskopowe oraz ładowarki teleskopowe obrotowe. Przekonaj się o mocy tych maszyn i zobacz, jak dobrze sprawdzają się w każdych warunkach pracy. Dzięki pojazdom marki Manitou realizacja nawet najtrudniejszych zadań to czysta przyjemność!

Zapraszamy do kontaktu

Już teraz przejdź do zakładki "Kontakt" i daj znać, która spośród ładowarek przegubowych interesuje Cię najbardziej. Nasi przedstawiciele przygotują dla Ciebie atrakcyjną ofertę, wskażą możliwości finansowania oraz dodatkowe usługi - takie jak np. kompleksowy serwis. Wybierz ładowarkę przegubową Manitou i ciesz się wydajną pracą każdego dnia!

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Ładowarki przegubowe

Jest 8 produktów.