Rolnictwo


Uprawa zbóż

Urządzenia Manitou idealnie sprawdzą się w rolnictwie podczas transportu bliskiego zbóż. Szeroka gama rozwiązań dostosowana do Twoich potrzeb, pozwoli na przyspieszenie procesu zbioru, ułatwi magazynowanie zboża, a także pomoże podczas transportu.

Ponadto urządzenia Manitou to nie tylko kompaktowe wózki podnośnikowe teleskopowe, ale i wózki o bardzo dużym udźwigu, z czerpakami o wielkiej pojemności oraz z hakami do przemieszczania worków typu big-bag.

Kontakt

Hodowla

Maszyny Manitou wyróżnia duża różnorodność zarówno wśród wózków podnośnikowych teleskopowych jak i osprzętu. To właśnie sprawia, że urządzenia te idealnie sprawdzą się w hodowli.

Produktywność, prosta konstrukcja, duża manewrowalność, oszczędność paliwa, wielofunkcyjność, komfort użytkowania i niezawodność to cechy, które są priorytetem w zawodzie hodowcy, które zapewniają maszyny Manitou.

Kontakt

Hodowla i uprawa

Łatwe i efektywne wykonywanie wszelkich prac w hodowlano-uprawowym gospodarstwie zapewnią urządzenia Manitou. Umożliwią one wykonywanie kilku czynności w ciągu dnia przy wykorzystaniu tylko jednej maszyny wyposażonej w całą gamę osprzętu.

Kontakt

Warzywnictwo

Szeroka oferta urządzeń, począwszy od wózków teleskopowych, przeznaczonych do dużych gospodarstw, po wózki masztowe idealnie sprawdzające się w gospodarstwach o wąskich przejściach między uprawami, znajdą swoje zastosowanie w warzywnictwie. Te wszechstronne i wielofunkcyjne urządzenia przeznaczone do transportu bliskiego, pomogą wykonać codzienną pracę w warzywnictwie.

Maszyny Manitou pomogą przy zbiorach, transporcie skrzynek, palet oraz powierzchni z uprawą. Pozwoli to na zwiększenie produktywności podczas wypełniania codziennych obowiązków.

Kontakt

Szkółkarstwo

Urządzenia Manitou znajdą swoje zastosowanie w szkółkarstwie, gdzie pomogą podczas transportu bliskiego palet i krzewów w donicach, jak i również sprawdzą się podczas kopania stawów, przemieszczania urządzeń, bądź rozkładania agrowłókniny.

Kontakt

Hodowla drobiu

Szeroka gama urządzeń Manitou pomoże podczas prac związanych z hodowlą drobiu. Wózki widłowe lub masztowe, które przewożone są na samochodzie razem z ładunkiem, kompaktowe teleskopowe wózki podnośnikowe oraz szeroka gama osprzętu, ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków.

Wszechstronność maszyn Manitou pomoże przy stawianiu ogrodzenia, budowaniu, utrzymaniu, bądź czyszczeniu kurników i silosów, żywieniu drobiu, przemieszczaniu półfabrykatów, jak i podczas załadunku i rozładunku samochodów.

Kontakt

Ośrodki jeździeckie

Wielofunkcyjne urządzenia Manitou pomogą w codziennych pracach w centrach jeździeckich. Maszyny te zapewnią większą samodzielność podczas bezpiecznego wykonywania prac , jak na przykład budowa i utrzymywanie maneży i stajni.

Ponadto, zastosowany osprzęt pozwoli na pracę w różnych ogrodzeniach bez konieczności wykonywania wielu przejazdów. Dodatkowo, kompaktowa konstrukcja niektórych maszyn umożliwi wjeżdżanie do budynków, w celu czyszczenia i karmienia koni.

Kontakt

Winnice

Firma Manitou oferuje bogatą gamę rozwiązań w winnicach podczas transportu palet otwartych lub zamkniętych we wszystkich etapach produkcji, począwszy od zbioru winogron po załadunek produktów na samochody.

Urządzenia Manitou pomogą w przypadku konieczności transportu wewnętrznego palet z pudłami z butelkami wina, opakowań typu Bag-in- box, beczułek lub dużych beczek.

Kontakt