Sortuj według

Maszyny Osprzęt

Katalog

Spalinowe wózki widłowe

WÓZKI WIDŁOWE SPALINOWE MANITOU

Firma Manitou dysponuje szeroką ofertą wózków widłowych spalinowych, które wyróżniają się na rynku trwałą, solidną budową, nowoczesnym designem, ale przede wszystkim doskonałą wydajnością. Chcąc podnieść efektywność wykonywanych prac, warto zdecydować się na wybór wózka widłowego spalinowego marki Manitou.

wozki-widlowe-spalinowe-terenowe

DUŻE MOŻLIWOŚCI, WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Od czasu wyprodukowania pierwszego wózka widłowego przez firmę Manitou w 1958 roku, pojazdy użytkowe tej marki były wielokrotnie ulepszane i modernizowane, w celu uzyskania optymalnych rozwiązań oraz jak najwyższych osiągów. To właśnie dzięki temu, nasi klienci mogą korzystać dziś z wydajnych, nowoczesnych pojazdów Manitou dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań przedsiębiorstwa.
Proponując Państwu wózki widłowe spalinowe o udźwigu nawet do 10 ton, dbamy o dostarczenie urządzeń wielofunkcyjnych, wydajnych a przy tym także oczywiście niezawodnych i solidnych. Duże możliwości sprzętu łączą się w wózkach spalinowych Manitou z wysoką efektywnością pracy, a co za tym idzie - bezpośrednio z produktywnością oraz rentownością nabytego sprzętu, którego zakup zwraca się w niedługim czasie, po jego nabyciu.

WÓZKI WIDŁOWE SPALINOWE DO PRACY W KAŻDYM TERENIE

wozki-widlowe-spalinowe

Wyboisty czy nierówny teren to nie przeszkoda dla większości z modeli wózków widłowych spalinowych (szczególnie dla wózków terenowych). Dzięki odpowiednio zamontowanym (większa opona z przodu, mniejsza z tyłu) terenowym oponom, wydajnym silnikom oraz wspomaganiu układu kierowniczego, pojazdy tego typu z łatwością poruszają się zarówno po zagruzowanych terenach budowy, jak i po wzniesieniach, pagórkach, czy nawet grząskim, podmokłym gruncie. Nie bez znaczenia jest także występujący w wielu pojazdach tego typu - mocny napęd na 4 koła.
Natomiast wózki widłowe spalinowe o mniejszej mocy, wbrew powszechnie panującym opiniom mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz pomieszczeń. Warunkiem jest zapewnienie dobrego przepływu powietrza oraz wentylacji w pomieszczeniu, w którym pracuje wózek oraz odpowiednie dobranie jednego spośród sprzętów (najlepiej wyposażonego w dodatkowe filtry powietrza).

ŁATWA KONSERWACJA

wozek-widlowy-spalinowy

W każdym przypadku podstawę długowieczności i trwałości sprzętu stanowi dbałość o dobrej jakości komponenty oraz jego solidną budowę. Tym właśnie zajmują się konstruktorzy i twórcy wózków Manitou. Jednak równie ważna, jak trwała konstrukcja jest właściwa i regularna konserwacja, zapewniająca prawidłowy stan techniczny elementów budowy pojazdu. W wózkach Manitou sprostanie jej wymogom ułatwia m.in. szerokie otwarcie maski silnika, pozwalające na łatwiejszy dostęp do wszystkich istotnych elementów pojazdu, które wymagają stałego kontrolowania oraz monitorowania, w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem, czy przedwczesnym zużyciem.

PODWYŻSZONY KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO PRACY

W trakcie wielogodzinnej pracy na wózku widłowym bardzo ważny jest codzienny komfort użytkowania pojazdu. Niejednokrotnie wpływa on także bezpośrednio na bezpieczeństwo. W wózkach widłowych spalinowych Manitou staramy się zadbać o obydwa te aspekty m.in poprzez:

 • rygorystyczne kontrole i normy produkcji wprowadzone, w stosunku do wytwarzanych pojazdów;
 • zapewnienie operatorowi wózka maksymalnej widoczności we wszystkich kierunkach, a także do góry - poprzez ażurowy dach;
 • montaż przeciwpoślizgowych stopni wejściowych do pojazdów;
 • łatwo dostępne i intuicyjne elementy sterowania;
 • podświetlane, przejrzyste tablice przyrządów pokładowych;
 • montaż dużego tylnego lusterka, poprawiającego widoczność.

Wszystkie powyżej wymienione elementy to zaledwie część z przykładów, ukazujących to, w jaki sposób marka Manitou stara się właściwie zadbać i zapewnić bezpieczeństwo pracy operatorom wózków spalinowych, przy jednoczesnym zapewnieniu im w trakcie pracy - komfortu i wygody użytkowania pojazdów.

wozki-widlowe-spalinowe-bezpieczenstwo

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

Warto wspomnieć także o dodatkowych możliwościach, jakie daje w przypadku wózków widłowych spalinowych wykorzystanie specjalistycznego, dostępnego w ofercie Manitou - osprzętu do wózków widłowych. Przy użyciu kompatybilnych akcesoriów z łatwością można przekształcić wózek widłowy spalinowy w mini koparkę, zamiatarkę, czy choćby pług śnieżny. Taki zabieg daje dodatkowe możliwości zarobkowe, ukazuje nowe możliwości pojazdu użytkowego oraz pozwala na rozwinięcie zastosowań wózków widłowych. Nie wiesz jaki osprzęt pasuje do wybranego przez Ciebie pojazdu? Skontaktuj się z nami! Doradzimy!
wozek-widlowy-spalinowy-praca

WÓZKI WIDŁOWE SPALINOWE MANITOU

Szukasz wydajnego, solidnego a jednocześnie precyzyjnego wózka widłowego spalinowego? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz kilkadziesiąt różnorodnych modeli widlaków!
Wśród dostępnych pojazdów użytkowych znajdują się zarówno:

 • wózki widłowe spalinowe z napędem gazowym,
 • wózki widłowe spalinowe o napędzie Diesel;
 • wózki terenowe;
 • wózki o udźwigu od 1 500kg do nawet 10 000 kg, który należy dobrać do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa;
 • wózki widłowe o różnorodnych wysokościach podnoszenia;
 • pojazdy zarówno z pojedynczym, jak i podwójnym masztem;
 • wózki z otwartą/ zamkniętą kabiną operatora oraz innymi udogodnieniami - typu radio, klimatyzacja itp.

wozki-widlowe-spalinowe-dlugie-ladunki
Potrzebujesz wózka widłowego spalinowego ale chcesz zaoszczędzić na jego zakupie? Przejdź do działu “PROMOCJE” lub sprawdź już teraz nasze wózki widłowe używane, wśród których znajdziesz wózki spalinowe Manitou w dobrym stanie, które klasyfikują się do zarejestrowania w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Spalinowe wózki widłowe

Jest 55 produktów.