Sortuj według

Maszyny Osprzęt

Katalog

Typ wózka widłowego
Spalinowe wózki widłowe

Wózki widłowe spalinowe Manitou

Firma Manitou dysponuje szeroką ofertą na wózki widłowe spalinowe, które wyróżniają się na rynku trwałą, solidną budową, nowoczesnym designem, ale przede wszystkim doskonałą wydajnością pracy. Chcąc podnieść efektywność wykonywanych zadań z zakresu transportu, warto zdecydować się na uniwersalny wózek widłowy spalinowy Manitou, którego możliwości zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

wozki-widlowe-spalinowe-terenowe

Duże możliwości jakie daje marka Manitou


Od czasu gdy na rynek trafił pierwszy wózek widłowy spalinowy Manitou, pojazdy użytkowe tej marki były wielokrotnie ulepszane i modernizowane, w celu uzyskania optymalnych rozwiązań oraz jak najlepszych osiągów. To właśnie dzięki temu, nasi klienci mogą korzystać dziś z wydajnych, nowoczesnych wózków widłowych spalinowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Dla najbardziej wymagających klientów w ofercie firmy posiadamy wózki widłowe spalinowe o udźwigu nawet do 8 ton. Dbamy o dostarczenie urządzeń wielofunkcyjnych, wydajnych a przy tym także oczywiście niezawodnych i solidnych.

Duże możliwości sprzętu łączą się w wózkach spalinowych Manitou z wysoką efektywnością pracy, a co za tym idzie - bezpośrednio z produktywnością oraz rentownością nabytego sprzętu, którego zakup zwraca się w niedługim czasie po jego nabyciu. Mocny silnik, duży udźwig oraz kilkumetrowa wysokość podnoszenia ładunków - to cechy, które sprawiają, że wózki widłowe spalinowe znajdują zastosowanie w transporcie bliskim i dalekim.

Nowoczesne spalinowe wózki widłowe - warunki pracy

wozki-widlowe-spalinowe

Spalinowe wózki widłowe, wbrew powszechnie panującym opiniom, mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz pomieszczeń (tak jak wózki widłowe elektryczne). Warunkiem użytkowania wózków widłowych spalinowych wewnątrz budynków jest zapewnienie dobrego przepływu powietrza oraz wentylacji w pomieszczeniu, w którym pracuje wózek widłowy z napędem spalinowym.

Ważne jest także właściwe dobranie odpowiedniego spośród dostępnych na rynku wózków widłowych spalinowych. Chodzi tu nie tylko o parametry techniczne takie jak: wysokość podnoszenia, udźwig, oszczędne silniki czy wymiary urządzenia ale także zamontowane w maszynie dodatkowe filtry powietrza.

Jeśli wózek widłowy spalinowy nie posiada takowych filtrów, warto zakupić je na własną rękę, zachowując szczególną uwagę, aby odpowiadały one marce urządzenia i pasowały do konkretnego modelu. Marka Manitou daje właśnie taką możliwość swoim klientom. Filtry do wózków widłowych spalinowych znaleźć można w naszej ofercie na: www.sklep.manitou.pl/3-filtry. Dzięki tym akcesoriom wózek widłowy spalinowy może poruszać się sprawnie i bezpiecznie nie tylko na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych, ale także wewnątrz budynków nie narażając pracowników na nadmierną emisję spalin.

Wózek widłowy spalinowy - konserwacja

wozek-widlowy-spalinowy

W każdym przypadku podstawę długowieczności i trwałości pojazdów stanowi dbałość o dobrej jakości komponenty oraz jego solidną budowę. Tym właśnie zajmują się konstruktorzy i twórcy wózków Manitou. Jednak równie ważna, jak trwała konstrukcja jest właściwa i regularna konserwacja, zapewniająca prawidłowy stan techniczny elementów budowy pojazdu. Mowa tu zarówno o codziennych przeglądach wózków widłowych spalinowych wykonywanych przez operatorów, ale także o okresowych badaniach, które przechodzić powinny wszystkie wózki widłowe.

W wózkach Manitou sprostanie wymogom konserwacji pojazdów ułatwia m.in. szerokie otwarcie maski silnika, pozwalające na łatwiejszy dostęp do wszystkich istotnych elementów pojazdu, które wymagają stałego kontrolowania oraz monitorowania, w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem, czy przedwczesnym zużyciem.

Wózki spalinowe Manitou = wysoki komfort pracy

W trakcie intensywnej wielozmianowej pracy na wózku widłowym bardzo ważny jest codzienny komfort użytkowania pojazdu. Niejednokrotnie wpływa on także bezpośrednio na bezpieczeństwo. W wózkach widłowych spalinowych Manitou staramy się zadbać o obydwa te aspekty m.in poprzez:

 • rygorystyczne kontrole i normy produkcji, jakie musi spełniać każdy nowy wózek widłowy;
 • zapewnienie operatorowi wózka maksymalnej widoczności we wszystkich kierunkach, a także do góry - poprzez ażurowy dach;
 • montaż przeciwpoślizgowych stopni wejściowych do wózków spalinowych oraz innych pojazdów Manitou;
 • łatwo dostępne i intuicyjne elementy sterowania;
 • podświetlane, przejrzyste tablice przyrządów pokładowych wózka widłowego;
 • montaż dużego tylnego lusterka, poprawiającego widoczność podczas obsługi ładunków.

Wszystkie powyżej wymienione elementy to zaledwie część z przykładów, ukazujących to, w jaki sposób marka Manitou stara się właściwie zadbać i zapewnić bezpieczeństwo pracy operatorom wózków spalinowych, przy jednoczesnym zagwarantowaniu im w trakcie wykonywania zadań - komfortu i wygody użytkowania pojazdów.

wozki-widlowe-spalinowe-bezpieczenstwo

Wózki widłowe spalinowe Manitou

Szukasz wydajnego, solidnego a jednocześnie precyzyjnego wózka widłowego spalinowego? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz kilkadziesiąt różnorodnych modeli widlaków z napędem spalinowym!

W naszej ofercie znajdują się zarówno:

 • wózki widłowe spalinowe z napędem na gaz,
 • wydajne wózki widłowe spalinowe o napędzie Diesel;
 • widlaki, których udźwig wynosi od 1 500kg do nawet 8 000 kg (należy dobrać go do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa);
 • wózki widłowe o różnorodnych wysokościach podnoszenia;
 • pojazdy zarówno z pojedynczym, jak i podwójnym masztem;
 • wózki z otwartą/ zamkniętą kabiną operatora oraz innymi udogodnieniami - typu radio, klimatyzacja itp.;
 • wózki widłowe terenowe o dużym udźwigu do wymagających zadań z zakresu transportu i unoszenia.

wozki-widlowe-spalinowe-dlugie-ladunki

Potrzebujesz wózka widłowego spalinowego ale chcesz zaoszczędzić na jego zakupie? Nasz dział sprzedaży specjalnie dla Ciebie przygotował sekcję “PROMOCJE”! Możesz też sprawdzić wydajne wózki widłowe używane, wśród których znajdziesz wózki spalinowe Manitou (benzyna / gaz / diesel), które klasyfikują się do zarejestrowania w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Zapraszamy również do kategorii "Wynajem wózków widłowych", gdzie znaleźć można każdy rodzaj urządzenia: nowoczesne wózki spalinowe, wydajne wózki elektryczne oraz ładowarki dostępne na krótko- i długoterminowy wynajem.

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Spalinowe wózki widłowe

Jest 25 produktów.