Sortuj według

Maszyny Osprzęt

Katalog

Typ wózka widłowego
Spalinowe wózki widłowe

WÓZKI WIDŁOWE SPALINOWE MANITOU

Firma Manitou dysponuje szeroką ofertą na wózki widłowe spalinowe, które wyróżniają się na rynku trwałą, solidną budową, nowoczesnym designem, ale przede wszystkim doskonałą wydajnością pracy. Chcąc podnieść efektywność wykonywanych zadań z zakresu transportu, warto zdecydować się na uniwersalny wózek widłowy spalinowy marki Manitou, którego możliwości zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

wozki-widlowe-spalinowe-terenowe

DUŻE MOŻLIWOŚCI, WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Od czasu gdy wyprodukowany został i trafił na rynek pierwszy wózek widłowy Manitou w 1958 roku, pojazdy użytkowe tej marki były wielokrotnie ulepszane i modernizowane, w celu uzyskania optymalnych rozwiązań oraz jak najlepszych osiągów. To właśnie dzięki temu, nasi klienci mogą korzystać dziś z wydajnych, nowoczesnych pojazdów Manitou dostosowanych do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań przedsiębiorstwa.

Proponując Państwu wózki widłowe spalinowe o udźwigu nawet do 8 ton, dbamy o dostarczenie urządzeń wielofunkcyjnych, wydajnych a przy tym także oczywiście niezawodnych i solidnych. Duże możliwości sprzętu łączą się w wózkach spalinowych Manitou z wysoką efektywnością pracy, a co za tym idzie - bezpośrednio z produktywnością oraz rentownością nabytego sprzętu, którego zakup zwraca się w niedługim czasie po jego nabyciu.

SPALINOWE WÓZKI WIDŁOWE - WARUNKI PRACY

wozki-widlowe-spalinowe

Spalinowe wózki widłowe, wbrew powszechnie panującym opiniom, mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz pomieszczeń. Warunkiem użytkowania wózków widłowych spalinowych wewnątrz budynków jest zapewnienie dobrego przepływu powietrza oraz wentylacji w pomieszczeniu, w którym pracuje wózek widłowy. 

Ważne jest także właściwe dobranie odpowiedniego spośród dostępnych na rynku wózków widłowych spalinowych. Mowa tu nie tylko o parametrach takich jak: wysokość podnoszenia, udźwig czy wymiary urządzenia ale także zamontowane w maszynie dodatkowe filtry powietrza

Jeśli wózek widłowy nie posiada takowych filtrów, warto zakupić je na własną rękę, zachowując szczególną uwagę, aby odpowiadały one marce urządzenia i pasowały do konkretnego modelu. Filtry do wózków widłowych znaleźć można na: www.sklep.manitou.pl/3-filtry. Dzięki tym akcesoriom wózek widłowy spalinowy może poruszać się sprawnie i bezpiecznie nie tylko na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych, ale także wewnątrz budynków nie narażając pracowników na nadmierną emisję spalin.

ŁATWA KONSERWACJA

wozek-widlowy-spalinowy

W każdym przypadku podstawę długowieczności i trwałości sprzętu stanowi dbałość o dobrej jakości komponenty oraz jego solidną budowę. Tym właśnie zajmują się konstruktorzy i twórcy wózków Manitou. Jednak równie ważna, jak trwała konstrukcja jest właściwa i regularna konserwacja, zapewniająca prawidłowy stan techniczny elementów budowy pojazdu. Mowa tu zarówno o codziennych przeglądach wózków widłowych spalinowych wykonywanych przez operatorów, ale także o okresowych badaniach, które przechodzić powinny wszystkie wózki widłowe.

W wózkach Manitou sprostanie wymogom konserwacji pojazdów ułatwia m.in. szerokie otwarcie maski silnika, pozwalające na łatwiejszy dostęp do wszystkich istotnych elementów pojazdu, które wymagają stałego kontrolowania oraz monitorowania, w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem, czy przedwczesnym zużyciem.

PODWYŻSZONY KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO PRACY

W trakcie intensywnej wielozmianowej pracy na wózku widłowym bardzo ważny jest codzienny komfort użytkowania pojazdu. Niejednokrotnie wpływa on także bezpośrednio na bezpieczeństwo. W wózkach widłowych spalinowych Manitou staramy się zadbać o obydwa te aspekty m.in poprzez:

 • rygorystyczne kontrole i normy produkcji, jakie musi spełniać każdy nowy wózek widłowy;
 • zapewnienie operatorowi wózka maksymalnej widoczności we wszystkich kierunkach, a także do góry - poprzez ażurowy dach;
 • montaż przeciwpoślizgowych stopni wejściowych do pojazdów;
 • łatwo dostępne i intuicyjne elementy sterowania;
 • podświetlane, przejrzyste tablice przyrządów pokładowych wózka widłowego;
 • montaż dużego tylnego lusterka, poprawiającego widoczność.

Wszystkie powyżej wymienione elementy to zaledwie część z przykładów, ukazujących to, w jaki sposób marka Manitou stara się właściwie zadbać i zapewnić bezpieczeństwo pracy operatorom wózków spalinowych, przy jednoczesnym zagwarantowaniu im w trakcie wykonywania zadań - komfortu i wygody użytkowania pojazdów.

wozki-widlowe-spalinowe-bezpieczenstwo

WÓZKI WIDŁOWE SPALINOWE MANITOU

Szukasz wydajnego, solidnego a jednocześnie precyzyjnego wózka widłowego spalinowego? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz kilkadziesiąt różnorodnych modeli widlaków!


Wśród dostępnych pojazdów użytkowych znajdują się zarówno:

 • wózki widłowe spalinowe z napędem gazowym,
 • wózki widłowe spalinowe o napędzie Diesel;
 • wózki o udźwigu od 1 500kg do nawet 8 000 kg, który należy dobrać do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa;
 • wózki widłowe o różnorodnych wysokościach podnoszenia;
 • pojazdy zarówno z pojedynczym, jak i podwójnym masztem;
 • wózki z otwartą/ zamkniętą kabiną operatora oraz innymi udogodnieniami - typu radio, klimatyzacja itp.;
 • wózki widłowe terenowe.

wozki-widlowe-spalinowe-dlugie-ladunki

Potrzebujesz wózka widłowego spalinowego ale chcesz zaoszczędzić na jego zakupie? Przejdź do działu “PROMOCJE” lub sprawdź już teraz nasze wózki widłowe używane, wśród których znajdziesz wózki spalinowe Manitou w dobrym stanie, które klasyfikują się do zarejestrowania w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Zapraszamy również do kategorii "Wynajem wózków widłowych", gdzie znaleźć można wózki spalinowe, elektryczne oraz ładowarki dostępne na krótko- i długoterminowy wynajem.

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Spalinowe wózki widłowe

Jest 17 produktów.