Sortuj według

Maszyny Osprzęt

Katalog

Model
Przenoszenie napędu
Konfiguracja pomostu roboczego

ŁADOWARKI TELESKOPOWE MANITOU

ladowarki-teleskopowe-Manitou

Niezawodne ładowarki teleskopowe Manitou

Wszędzie tam, gdzie liczy się wytrzymałość i niezawodność; wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie tradycyjne wózki widłowe podnośnikowe - sprawdzą się solidne i wydajne ładowarki teleskopowe Manitou. Ich duży udźwig idzie w parze z dużą maksymalną wysokością podnoszenia - nawet do 18 metrów w przypadku wybranych modeli. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczną i wydajną pracę w każdych warunkach. Dzięki dużym oponom ładowarka teleskopowa Manitou jest w stanie bezpiecznie poruszać się po różnego typu powierzchniach.

Gdzie wykorzystuje się ładowarki?

gdzie-wykorzystuje-sie-ladowarki-teleskopowe-Manitou?

Ładowarki teleskopowe Manitou przeznaczone są głównie do ciężkich prac budowlanych, jak i przemysłowych. Istotną rolę odgrywają zarówno podczas transportowania ciężkich czy wielkogabarytowych oraz sypkich ładunków, jak i w trakcie np. rozbiórek (za sprawą dodatkowego osprzętu do wózków widłowych). Wytrzymała ładowarka teleskopowa Manitou idealnie radzi sobie także jako środek transportu w logistyce wojskowej oraz w pracach przeładowczych zarówno w portach morskich, jak i lotniczych.

Nowe i używane ładowarki teleskopowe Manitou

nowe-uzywane-ladowarki-teleskopowe-Manitou

W ofercie ładowarek teleskopowych Manitou znajdą Państwo wiele modeli urządzeń o zróżnicowanych parametrach oraz napędzie Diesel. Dodatkowo, dla komfortu operatorów, pojazdy zostały wyposażone w szereg udogodnień, takich jak np. klimatyzowane kabiny, dodatkowy osprzęt w cenie ładowarki czy nowe opony.

Specjalnie dla Państwa do naszej oferty włączyliśmy także używane ładowarki teleskopowe Manitou w niskich, atrakcyjnych cenach oraz wynajem ładowarek teleskopowych. Jakie są korzyści z wyboru tego typu opcji?
- dodatkowe oszczędności;
- zakup w 100% sprawnego produktu;
- możliwość skorzystania z opcji serwisowania lub dogodnych płatności;
- gwarancja na zakup używanego pojazdu;
- na życzenie - możliwość przeprowadzenia badania w Urzędzie Dozoru Technicznego.

Potrzebujesz ładowarki teleskopowej Manitou na krótszy okres? Sprawdź Wynajem Wózków Widłowych

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Ładowarki teleskopowe Manitou

Jest 55 produktów.