Przemysł


Logistyka i transport

Dla wszystkich profesjonalistów w dziedzinie transportu i logistyki firma Manitou oferuje maszyny, które idealnie sprawdzą się w logistyce i transporcie.

Szeroka gama osprzętu i urządzeń, jak podnośnikowe wózki masztowe z możliwością jazdy po każdym terenie, wózki i podnośniki do transportu palet, wózki teleskopowe, wózki w wysięgnikiem przegubowym, ciągniki przemysłowe, wózki magazynowe pomogą zaspokoić potrzeby.

Kontakt

Logistyka magazynowa

Jeśli specjalizujesz się w logistyce magazynowej i poszukujesz niezawodnych oraz wydajnych rozwiązań oferta firmy Manitou jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Proponujemy szeroką gamę niezawodnych i wydajnych rozwiązań przeznaczonych do transportu bliskiego w logistyce magazynowej.

Duży wybór maszyn pozwoli rozwiązać problemy związane z wąskimi przejazdami, dużymi obciążeniami, długim czasem zużycia akumulatorów, jak i również komfortu pracy i bezpieczeństwa pracowników.

Kontakt

Drukarstwo i papiernictwo

Przystosowane do pracy w drukarstwie maszyny firmy Manitou nie tylko ułatwią pracę, ale i pozwolą na zwiększenie wydajności. Wózki podnośnikowe, wózki do palet lub wózki podnośnikowe z masztem pomogą podczas transportu bliskiego tuszy oraz innych materiałów.

Ponadto, niezawodne maszyny firmy Manitou okażą się niezastąpione w regularnym transportowaniu papieru w formie ryz, rolek lub masy celulozowej. Te wydajne rozwiązania pomogą zoptymalizować wydajność drukarki lub pojemność magazynów.

Kontakt

Przemysł rolno-spożywczy

Maszyny Manitou idealnie sprawdzą się w przemyśle rolno-spożywczym, gdzie higiena, bezpieczeństwo i produktywność znaczą bardzo dużo.

Minimalne wymogi konserwacji pozwolą na szybkie opanowanie obsługi oraz wprowadzenie skutecznych systemów bezpieczeństwa chroniące pracowników, łatwo oczyścić maszyny i osprzęt oraz zachować ich gotowość do transportowania ładunków na paletach, luzem lub w workach.

Kontakt

Ochrona środowiska

Wytrzymałe, wydajne i niezawodne maszyny firmy Manitou sprawdza się podczas działań związanych z ochroną środowiska. Od ponad 20 lat pomagamy w zakresie przemysłowego bezpieczeństwa, zarządzania przepływami, produktywnością związaną z działalnością przetwarzania materiałów, uzdatniania i oczyszczania wody oraz energii odnawialnej.

Warto więc zapoznać się z najnowszą technologią dotyczącą kabin ciśnieniowych oraz pracy w zapylonej atmosferze.

Kontakt

Kopalnie i kamieniołomy

Wielofunkcyjne wózki Manitou idealnie sprawdzą się w zarówno odkrywkowych jak i podziemnych kopalniach. Te wydajne, skuteczne i niezawodne wózki, mogące poruszać się na każdym podłożu, pomogą począwszy od budowy kopalni do przekazania do eksploatacji.

Maszyny Manitou pomogą zaoszczędzić czas podczas bezpiecznego wykonywania operacji wszelkiego rodzaju, co pozwoli na zwiększenie produktywności.

Kontakt

Ropa naftowa i Gaz

Maszyny Manitou idealnie sprawdzą się na wszystkich etapach realizacji projektu, począwszy od budowy zakładów, po wspomaganie produkcji konserwacji urządzeń. Te niezawodne urządzenia zprzeznaczeniem do transportu bliskiego cenione są wśród nabywców za niezawodność i wydajność.

Manitou wspomoże Twoje działania na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od budowy zakładów poprzez wspomaganie produkcji po konserwację urządzeń.

Kontakt

Linie kolejowe

Wielofunkcyjne obrotowe wózki podnośnikowe i podnośniki koszowe są przeznaczone do pracy na kolei. Ułatwią one wykonywanie codziennej pracy, jak i również pomogą skrócić czas wykonywania operacji. Urządzenia Manitou znajdą zastosowanie począwszy od budowy do konserwacji linii kolejowych.

Wszechstronne zastosowanie maszyn zapewni pomoc nie tylko przy przygotowaniu budowy, ale i w magazynowaniu materiałów, podnoszeniu osób oraz załadunku kontenerów.

Kontakt

Armia

Firma Manitou dzięki sieci 1400 dystrybutorów w ponad 120 krajach na całym świecie od przeszło 30 lat zapewnia utrzymanie sprawności operacyjnej maszyn w armii.

Urządzenia te sprawdzą się podczas transportu bliskiego dostosowanego do potrzeb logistyki wojskowej, utrzymania ruchu w lotnictwie, budowy oraz utrzymanie baz i magazynów.

Kontakt

Transport lotniczy

Manitou jest liderem w dostarczaniu urządzeń podnoszących dla obsługi naziemnej oraz utrzymania ruchu na lotniskach. Szereg naszych urządzeń pomoże Ci precyzyjnie oraz bezpiecznie dotrzeć każdego rodzaju podzespołów wchodzących w skład samolotów.

Zapraszamy do kontaktu z obsługą do spraw lotnictwa w celu zapoznania się z naszą bogata ofertą.

Kontakt

Utrzymanie infrastruktury

Maszyny firmy Manitou to niezawodne i zdolne do długotrwałej pracy urządzenia, które pomogą w prawidłowym utrzymaniu infrastruktury. Dzięki przeprowadzanym testom i badaniom są w ciągłej zdolności do pracy.

Ponadto, sieć dystrybutorów oraz system zamawiania części zamiennych umożliwi profilaktyczną konserwację maszyn oraz urządzeń, a także zapewni szybkie przywrócenie ich do stanu sprawności.

Kontakt

Porty

Maszyny firmy Manitou charakteryzujące się łatwością przemieszczania i przechowywania, sprawdzą się zarówno w małych jak i międzynarodowych przemysłowych portach zarówno na nabrzeżach jak i w ładowniach statku. Urządzenia te zapewnią pomoc w małych portach przy wyciąganiu sieci na pokład kutrów oraz w portach przemysłowych, z towarami o masie mierzonej w miliardach.

Szeroka gama osprzętu od wysięgników słupkowych z hakiem do wideł o wielkim udźwigu, a także od chwytaków pojemników do szufli rolniczych do zbierania towaru luzem zagwarantuje wszechstronne zastosowanie.

Kontakt

Porty lotnicze

Urządzenia firmy Manitou umożliwią wykonywanie różnych prac na mniejszych lub większych wysokościach zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń podczas prac w portach lotniczych.

Ponadto, sprzęt marki Manitou pomoże utrzymać rękawy lotnicze, instalować stanowiska, przemieszczać urządzenia, czyścić pas startowy, udrożnić pas do taksówek, a także umożliwi wymianę oświetlenia oraz holowanie samolotu. Z kolei wózki do transportu bliskiego oraz podnośniki koszowe pomogą utrzymać gotowość operacyjną portu bez względu na warunki atmosferyczne.

Kontakt

Organizowanie imprez

Niezawodną pomoc podczas organizowania imprez zagwarantują maszyny Manitou. Wielofunkcyjność, wszechstronność, dyspozycyjność i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu Manitou to niejedyne zalety.

Urządzenia Manitou okażą się niezawodne w transporcie sprzętu i materiałów jak na przykład scena lub widownia, podczas instalowania na wysokości systemów nagłaśniających, przesuwania przeszkadzających pojazdów, a także tworzeniu na wysokości punktów monitoringu.

Kontakt

Przemysł drzewny

Maszyny Manitou znajdą swoje zastosowanie w przemyśle drzewnym. Dzięki możliwości przewożenia podnośnikowych wózków masztowych, wózków teleskopowych oraz wózków widłowych wraz z ładunkiem zaoszczędzimy czas.

Ponadto połączenie wielofunkcyjnych wózków z różnorodnym osprzętem gwarantuje bezpieczne manipulowanie pniami, deskami lub krawędziakami na utwardzonym podłożu lub w terenie.

Kontakt