Sortuj według

Maszyny Osprzęt

Katalog

Typ

Wózki magazynowe elektryczne

Jakie są najbardziej użyteczne i praktyczne maszyny, jakie można wykorzystać w pracy ze składowaniem palet oraz ładunków? Zdecydowanie wózki magazynowe elektryczne, które dzięki wydajnemu napędowi i kompaktowym rozmiarom można wykorzystywać z powodzeniem do obsługi towarów w każdym budynku, gdyż nie emitują spalin.

Wybierz swój typ wózka magazynowego

Praca w magazynie i obsługa ładunków wiąże się z nieco innymi wyzwaniami niż te stawiane na co dzień przed urządzeniami wykonującymi zadania na zewnątrz budynków - takimi jak np. wózki widłowe spalinowe czy wózki terenowe.

Pobieranie i przewożenie palet z towarami, kompletacja zamówień oraz składowanie - to tylko niektóre z zadań, z którymi muszą mierzyć się wózki magazynowe. Niewielka szerokość korytarza roboczego i wąskie przejazdy sprawiają, że urządzenia do magazynowania muszą być nie tylko wydajne, ale także zwinne. Takie właśnie są elektryczne wózki magazynowe Manitou.

Elektryczny napęd urządzeń to łatwy transport i brak konieczności ciągnięcia wózka paletowego. Dzięki elektrycznemu prowadzeniu wózki magazynowe doskonale sprawdzają się również w miejscach, gdzie w większości pracują kobiety, ponieważ użycie siły do wprawienia ich w ruch nie jest konieczne.

Wózki paletowe elektryczne

Wózek paletowy elektryczny przydaje się głównie w procesie kompletacji zamówień i transportu poziomego. Modele tych urządzeń idealnie wpasowują się w każdą szerokość korytarza roboczego ze względu na kompaktowe wymiary, jakie charakteryzują wózki paletowe.

Dodatkowa zaleta to fakt, że elektryczne wózki paletowe to także atrakcyjne niskie ceny - konkurencyjne w porównaniu z innymi urządzeniami unoszącymi. Przekonaj się sam ile kosztują elektryczne wózki paletowe w naszej ofercie!

Wózki elektryczne przegubowe

Wózek elektryczny przegubowy to jeden z urządzeń często wybieranych do magazynów. Wszystko ze względu na fakt, iż dzięki swojej charakterystycznej konstrukcji jest on bardziej zwrotny niż tradycyjne czołowe wózki widłowe elektryczne.

Wózki przegubowe, które znajdziesz w naszej ofercie dysponują posiadają spory udźwig i dużą maksymalną wysokość podnoszenia - co gwarantuje im wydajną pracę w każdego typu magazynach.

Wózki magazynowe w zasięgu Twojej ręki

Już teraz poznaj naszą ofertę na elektryczne wózki magazynowe - w tym wózki paletowe elektryczne oraz wózki widłowe przegubowe. Wydajność i proste w obsłudze mechanizmy to istotne atuty urządzeń Manitou, które wprowadzą nową jakość kompletowania zamówień do Twojego magazynu.

A jeśli potrzebujesz urządzeń, których wysokość podnoszenia jest nieco większa - do załadunku, rozładunku i kompletacji zamówień - sprawdź naszą ofertę na elektryczne wózki widłowe. Łatwe w obsłudze i niezwykle wydajne.

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Magazynowe wózki widłowe

Jest 66 produktów.