Sortuj według

Maszyny Osprzęt

Katalog

Wózki widłowe elektryczne

Wózki widłowe elektryczne

Elektryczne wózki widłowe Manitou to dobry wybór dla każdego przedsiębiorstwa, w którym liczy się jakość wykonania pojazdów oraz ich efektywność.

Wózki widłowe elektryczne doskonale sprawdzają się w magazynowych pracach, gdzie nie mają sobie równych w operacjach związanych ze składowaniem. Wózek widłowy wyposażony w napęd elektryczny wykonuje sprawnie zadania z zakresu transportu bliskiego, zapewniając kompleksową obsługę na każdym z etapów magazynowania.

Wózek widłowy elektryczny - poznaj jego komfort pracy!

Kompaktowa budowa wózków elektrycznych Manitou połączona z ich intuicyjną obsługą sprawia, iż prowadzenie jest nie tylko sprawniejsze, ale przyjemniejsze. Uproszczone, przejrzyste tablice przyrządów pokładowych, łatwy dostęp do komponentów oraz wygodne fotele operatora, w które wyposażone są elektryczne wózki znacznie podnoszą komfort.

Dobra widoczność we wszystkich kierunkach oraz solidne ramy bezpieczeństwa i zamontowane lusterka sprawiają, że obsługa wózków widłowych elektrycznych jest bezpieczna nawet przy dużej masie urządzenia.

Wózki widłowe elektryczne Manitou odznaczają się dużą popularnością ze względu na wydajny elektryczny napęd, dużą wysokość podnoszenia, udźwig, solidne wykonanie oraz komfort obsługi czy uniwersalność.

Dźwignie

Wydajność zapewniana przez wózki widłowe elektryczne

Wózki widłowe elektryczne Manitou charakteryzuje udźwig maksymalny od 1 500 do nawet 5 000 kg (!) oraz maksymalna wysokość podnoszenia do 6. oraz 6,5 metra. W zależności od potrzeb - nasze wózki widłowe elektryczne mogą rozwijać prędkości oscylujące w granicach 13-16 km/h. Wszystkie te parametry (wraz z napędem elektrycznym) wpływają na zapewnienie płynności i wysokiej efektywności pracy.

Wózki widłowe dopasowane do potrzeb

Wybierając elektryczny wózek widłowy, nie zapomnij dostosować go do potrzeb swojego przedsiębiorstwa, oczekiwań oraz przewidywanej potencjalnej wagi ładunków, które będzie transportował.

Elektryczne wózki widłowe są najczęściej wykorzystywane w pracy w hurtowniach, magazynach i w obsłudze palet wielkopowierzchniowych sklepów. Ich wysokość podnoszenia gwarantuje szybkie składowanie wysokie i średnie. Dodatkowo ten rodzaj urządzenia, podobnie jak wózki widłowe spalinowe, można wykorzystywać na zewnątrz budynków.

Elektryczne wózki widłowe

Zalety zakupu elektrycznych wózków widłowych

Wybierając wózki widłowe elektryczne od dealera marki Manitou można mieć pewność korzyści płynących z:

  • dobrej jakości wykonania urządzeń z napędem elektrycznym;
  • łatwej konserwacji i bezproblemowego utrzymania;
  • intuicyjnej obsługi;
  • komfortowej i wygodnej kabiny operatora;
  • nowoczesnego designu.

Ponadto, wybierając elektryczne wózki widłowe, dbasz o środowisko naturalne i ograniczasz produkcję spalin. To bardzo istotna zaleta, która często stanowi kluczowy argument dla nowoczesnych firm i magazynów. Nie zapominaj o nim, gdy będziesz wybierał wózek widłowy dla swojego przedsiębiorstwa!

Na naszej stronie znajdziesz także atrakcyjną ofertę elektrycznych wózków magazynowych, które sprawdzają się w obsłudze palet w wąskich korytarzach.

Wózek elektryczny

Elektryczne wózki widłowe - zakup

Szukasz wózka widłowego elektrycznego, jednak nie wiesz, który model wybrać? A może potrzebujesz części zamiennych do swojego pojazdu?

Zapraszamy do kontaktu! Wykwalifikowani doradcy chętnie podpowiedzą Ci w kwestii:

  • który wózek widłowy elektryczny będzie odpowiadał na potrzeby Twojej firmy;
  • pomocy dotyczącej finansowania urządzenia;
  • doboru osprzętu do wózków widłowych elektrycznych.

A jeśli interesują Cię spalinowe i elektryczne wózki widłowe używane, zobacz tutaj, jakie modele posiada nasz dział sprzedaży.

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Elektryczne wózki widłowe

Jest 14 produktów.