Sortuj według

Maszyny Osprzęt

Katalog

Wózki widłowe elektryczne

Elektryczne wózki widłowe Manitou to dobry wybór dla każdego przedsiębiorstwa, w którym liczy się zarówno wysoka jakość wykonania pojazdu, jak i jego efektywna oraz wydajna praca. Pojazdy z napędem elektrycznym doskonale sprawdzają się w magazynowych pracach, gdzie nie mają sobie równych w operacjach związanych ze składowaniem. Nie gorzej wykonują zadania z zakresu transportu bliskiego, zapewniając kompleksową obsługę na każdym z etapów magazynowania - od pobrania towaru, poprzez dostarczenie do miejsca składowania, po kompletację i wydanie ładunku w celu dalszego transportu.

Komfort pracy wózkami elektrycznymi Manitou

Kompaktowa budowa wózków elektrycznym połączona z ich intuicyjną obsługą sprawia, iż ich prowadzenie jest nie tylko sprawniejsze ale przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Uproszczone, przejrzyste tablice przyrządów pokładowych, łatwy dostęp do komponentów oraz wygodne fotele operatora znacznie podnoszą komfort codziennej pracy operatorów.
Dobra widoczność we wszystkich kierunkach oraz solidne ramy bezpieczeństwa i zamontowane lusterka sprawiają, że obsługa wózków widłowych elektrycznych jest bezpieczna.
Wózki widłowe elektryczne Manitou są łatwe w obsłudze oraz posiadają przejrzyste instrukcje, co gwarantuje szybkie i bezproblemowe opanowanie maszyny już od pierwszych chwil.

Dźwignie

Wydajność zapewniana przez elektryczne wózki widłowe

Tak, jak w przypadku wszystkich urządzeń jezdniowych unoszących - najważniejsze są parametry, jakimi mogą pochwalić się wózki widłowe elektryczne Manitou. Pojazdy tego typu charakteryzuje udźwig maksymalny od 1 500 do nawet 5 000 kg (!) w przypadku wybranych modeli. W przypadku maksymalnej wysokości podnoszenia, jaka cechuje wózki elektryczne Manitou - w ofercie znaleźć można głównie modele do 6. oraz 6,5 metra. W zależności od potrzeb - nasze wózki widłowe elektryczne mogą rozwijać prędkości oscylujące w granicach 13-16 km/h. Wszystkie te parametry wpływają na zapewnienie płynności i wysokiej efektywności pracy.

Dopasowane do potrzeb

Wybierając wózek, nie zapomnij dostosować go do potrzeb swojego przedsiębiorstwa, oczekiwań oraz przewidywanej potencjalnej wagi ładunków, które będzie transportował. Przeciążenie wózków elektrycznych może nie tylko spowolnić pracę, ale także doprowadzić do istotnych uszkodzeń oryginalnych elementów pojazdu - masztu, wideł lub karetki.
Tylko prawidłowe użytkowanie wózków jezdniowych może zapewnić im długą żywotność i bezawaryjne działanie przez jak najdłuższy okres czasu. Co jest bardzo istotne dla poprawnego i prawidłowego funkcjonowania całego przedsiębiorstwa.

Elektryczne wózki widłowe

Korzyści z wyboru elektrycznych wózków

Wybierając wózki widłowe elektryczne od dealera marki Manitou można mieć pewność korzyści płynących z:

  • dobrej jakości wykonania urządzeń;
  • łatwej konserwacji i bezproblemowego utrzymania;
  • intuicyjnej obsług ułatwiającej codzienną pracę;
  • komfortowej i wygodnej kabiny operatora;
  • nowoczesnego designu.

Ponadto, wybierając pojazdy elektryczne, dbasz o środowisko naturalne i ograniczasz produkcję spalin. To bardzo istotna zaleta, która często stanowi kluczowy argument dla nowoczesnych firm i magazynów. Nie zapominaj o nim, gdy będziesz wybierał wózek widłowy dla swojego przedsiębiorstwa!

Wózek elektryczny

Pomoc przy zakupie


Szukasz wózka widłowego elektrycznego, jednak nie wiesz, który model wybrać? A może potrzebujesz części zamiennych do swojego pojazdu?
Zapraszamy do kontaktu! Wykwalifikowani doradcy chętnie udzielą Ci odpowiedzi, na wszystkie nurtujące pytania i doradzą podczas:

  • wyboru modelu pojazdu, w oparciu o zapotrzebowanie i wymagania;
  • pomocy w kwestii finansowania urządzenia;
  • doboru osprzętu do wózków widłowych elektrycznych.

A jeśli szukasz wózków widłowych używanych, zobacz tutaj, jakie modele posiadamy w swojej ofercie.

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Elektryczne wózki widłowe

Jest 8 produktów.