Sortuj według

Maszyny Osprzęt
Używane i nowe wózki widłowe

Wózki widłowe używane Manitou - dobra jakość niska cena

Wózki widłowe używane Manitou

Używane wózki widłowe Manitou to idealny wybór dla wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią sobie tanie, lecz solidne i długofalowe rozwiązania. Zwykle zakup nowego sprzętu wiąże się z dużymi kosztami, warto zatem je zoptymalizować i poważnie przemyśleć możliwość zakupu używanych wózków widłowych. Rozwiązanie tego typu pozwoli usprawnić pracę przedsiębiorstwa czy zakładu pracy, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu finansów przeznaczanych na jego rozwój. Wykorzystanie dodatkowego sprzętu o napędzie mechanicznym wpływa pozytywnie na wzrost efektywności wykonywania codziennych zadań - znacząco skracając ich czas, a także podnosi bezpośrednio komfort pracy osób odpowiedzialnych za transport bliski czy magazynowy - sprawiając iż, składowanie, rozładunek czy transportowanie ładunków staje się łatwiejsze i lżejsze.

oferta-manitou-wozki-widlowe-uzywane
W ofercie Manitou znajdą Państwo zarówno komfortowe i solidne wózki widłowe używane elektryczne oraz spalinowe, wydajne podnośniki nożycowe, jak i nawet ładowarki teleskopowe o dużym udźwigu.
Wszystkie pojazdy są w pełni sprawne, posiadają ważne przeglądy oraz są przygotowane do zarejestrowania w Urzędzie Dozoru Technicznego bezpośrednio po ich zakupie.

Poszerzona oferta używanych wózków

wozki-widlowe-uzywane

Dbając o naszych obecnych i przyszłych klientów - specjalnie dla Państwa wprowadziliśmy do naszej oferty - także używane sprzęty innych popularnych firm. Poza wydajnymi wózkami marki Manitou, mają Państwo również możliwość zakupienia ekonomicznych używanych wózków marek takich jak: Toyota, Komatsu czy Nissan. Stale poszerzamy ofertę o dodatkowe pojazdy znanych i cenionych marek, w atrakcyjnych, przystępnych cenach. Dzięki temu mają Państwo większy komfort i możliwość wyboru spośród wielu dostępnych obecnie na rynku modeli pojazdów jezdniowych podnośnikowych.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WÓZKI WIDŁOWE UŻYWANE?

wózki widłowe używane - dlaczego warto je wybrać

Wielu przedsiębiorców zadaje sobie to pytanie - czy zakup wózków widłowych używanych się opłaca? Wybór używanych wózków widłowych jest opłacalny, szczególnie ze względu na niską, konkurencyjną cenę tych pojazdów. Ponadto używane pojazdy w naszej ofercie posiadają kompletną dokumentację, w której znajdą Państwo historię przeglądów czy ewentualnych napraw. 

Część z urządzeń posiada w cenie dodatkowe wyposażenie oraz osprzęt, które znacząco podnosi wartość nabywanego pojazdu a długofalowo: ułatwia późniejszą pracę na tego typu sprzęcie - sprawiając iż pojazd zyskuje nowe możliwości i dodatkowe funkcje. W przypadku braku tego typu wyposażenia w cenie, nowy osprzęt do wózków widłowych znajdą Państwo również przechodząc do zakładki “Osprzęt”.

osprzet-wozek-widlowy-uzywany
W naszych ofertach każdorazowo staramy się dokładnie opisać wszystkie parametry pojazdów, tak aby mieli Państwo dostęp do przejrzystych i rzetelnych informacji.

Doświadczenie pokazuje nam, iż na zakup używanego sprzętu decydują się nie tylko firmy o stosunkowo małym, ograniczonym budżecie, ale także duże przedsiębiorstwa, chcąc w szybki sposób znacznie powiększyć swoją flotę pojazdów lub po prostu niskim nakładem finansowym - przetestować nowe możliwości i rozwiązania, jakie będzie dawał sprzęt, który dotychczas nie był w posiadaniu firmy.

Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu używanego wózka?

Na co zwracać uwagę kupując wózki widłowe używane

Kupując używany wózek widłowy należy koniecznie sprawdzić kilka podstawowych parametrów, dzięki którym będą mogli Państwo wybrać odpowiedni sprzęt. Warto zatem zwrócić uwagę na to:

 • jaki jest rok produkcji pojazdu;
 • jaki rodzaj napędu posiada (elektryczny, gazowy czy spalinowy - od tego uzależnione jest to, w jakim środowisku będzie mógł pracować pojazd)
 • jakie są parametry i osiągi wybranego sprzętu (to bardzo ważne, aby możliwości wózka sprostały oczekiwaniom, jaki będą przed nim stawiane; warto asekuracyjnie  zdecydować się na wózek o nieco większych wartościach udźwigu i wysokości podnoszenia niż te, które zwykle są wymagane w przedsiębiorstwie);
 • ilość przepracowanych motogodzin (porównując je do liczby lat, poznasz jak bardzo eksploatowany był wózek)
 • czy w cenie zawarte jest dodatkowe wyposażenie lub dodatkowy osprzęt (tego typu udogodnienia podnoszą wartość rynkową pojazdu i przyczyniają się do wzrostu atrakcyjności oferty).

jak wybrać wózek widłowy używany

Koniecznie należy wszystkie powyższe aspekty odnieść do własnych oczekiwań względem pojazdu, np. nie w każdej sytuacji będzie można wykorzystać zamiennie do wózka elektrycznego, ten o napędzie spalinowym i na odwrót. Zatem przede wszystkim, przed zakupem powinni mieć Państwo jasno określone oczekiwania i wyobrażenia na temat urządzenia, jakie chcieliby Państwo nabyć.

Dokładne sprawdzenie wszystkich informacji zapobiega niechcianym pomyłkom i ułatwia zakup właściwego używanego wózka widłowego, zgodnego z oczekiwaniami oraz potrzebami.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto zwrócić się do naszych konsultantów i specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące zarówno nowych i używanych wózków widłowych.

DODATKOWE KORZYŚCI Z WYBORU UŻYWANYCH WÓZKÓW MANITOU

Dodatkowe korzyści z zakupu wózków widłowych używanych

Wybór pojazdów podnośnikowych jezdniowych z oferty Manitou wiąże się z szeregiem dodatkowych korzyści i udogodnień, z których mogą Państwo skorzystać w zależności od potrzeb. Zaletami wyboru używanych wózków widłowych są m.in:

 • trwałe i solidnie wykonane konstrukcje pojazdów, które w zależności od modelu, przeznaczone są do pracy w różnego typu środowiskach, w tym nawet w najbardziej wymagających;
 • wygodne użytkowanie i łatwa, intuicyjna obsługa pojazdów;
 • nowoczesny, kompaktowy design, ułatwiający bezkolizyjne poruszanie się tego typu pojazdami;
 • zastosowanie nowoczesnych technologii, wpływających na poprawę efektywności sprzętu;
 • dogodne finansowanie;
 • możliwość wynajmu sprzętu na krótki lub długi termin;
 • usługa profesjonalnego serwisowania pojazdów;
 • możliwość skorzystania z leasingu finansowego;
 • Kupując wózki widłowe używane warto zapytać także o gwarancję na używany sprzęt!

wybierz wózki widłowe używane

Wybierając wózki używane z naszej oferty, mają Państwo pewność korzystnego zakupu sprzętu oryginalnego, pochodzącego z wiadomych, sprawdzonych źródeł oraz w 100% sprawnego. Zawsze dbamy o zapewnienie naszym klientom maksimum zadowolenia z zakupionych pojazdów, dlatego staramy się, aby wszystkie oferowane przez nas urządzenia spełniały Państwa oczekiwania!

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Używane i nowe wózki widłowe

Jest 30 produktów.