Wynajem wózków widłowych

wynajem-wozkow-widlowych

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, czy wynajem wózków widłowych jest opłacalny, jakie są warunki skorzystania z tego typu oferty a także - gdzie wynająć wózki widłowe.

Marka Manitou, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy na co dzień nie mają potrzeby nieprzerwanego korzystania z wózków jezdniowych podnośnikowych, wprowadziła usługę terminowego wynajmu wózków widłowych. Jest to wygodna alternatywa dla różnego typu przedsiębiorstw - od dużych i rozwiniętych zakładów pracy, po dopiero rozpoczynające swoją przygodę w branży niewielkie biznesy.
Wynajem wózków podnośnikowych sprawdza się ona głównie w przypadku, gdy pojazdy podnośnikowe wykorzystuje się sezonowo lub okazjonalnie. Chętnie korzystają z niej:
- przedsiębiorstwa, które decydują się na poszerzenie swojej oferty o usługi, w przypadku których niezbędne stało się wykorzystanie pojazdów podnośnikowych;
- firmy, które okazjonalnie decydują się na wykonanie nietypowych, dla swojej branży, zleceń;
- początkujące biznesy, które nie posiadają jeszcze kapitału wystarczającego na zakup nowych pojazdów.

ZALETY WYNAJMU WÓZKÓW WIDŁOWYCH

korzysci-z-wynajmu-wozka-widlowego

Wynajem wózków widłowych Manitou odbywa się na atrakcyjnych dla klientów zasadach i daje wiele korzyści, wśród których wymienić można m.in:
- niski koszt usługi;
- możliwość użytkowania sprawnych, dobrze wyposażonych pojazdów bez konieczności ich zakupu;
- podniesienie efektywności pracy, ograniczenie (lub całkowite wyeliminowanie) przestojów w pracy;
- możliwość ustalenia okresu najmu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta;
Dodatkową, rzadziej podkreślaną zaletą tego typu rozwiązania, jest również możliwość sprawdzenia urządzeń w codziennej pracy. Wielu przedsiębiorców dopiero po skorzystaniu z usługi wynajmu decyduje się na zakup nowego (lub używanego) wózka widłowego, gdyż jest w stanie realnie ocenić nie tylko przydatność sprzętu w przedsiębiorstwie, ale także jego ogólną wydajność czy rzeczywiste koszty utrzymania.

Wszystkie wózki widłowe i podnośniki w naszej ofercie posiadają ważne przeglądy oraz są dopuszczone do użytku przez państwowy Urząd Dozoru Technicznego. Nasi technicy i serwisanci stale dbają o ich prawidłowy stan techniczny, tak aby móc zaoferować Państwu wyłącznie bezpieczne i w pełni funkcjonalne urządzenia transportu bliskiego, które mogą być bez obaw eksploatowane zaraz po tym, gdy trafią do Państwa przedsiębiorstwa.

Wynajem wózków widłowych Manitou nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami, a jego warunki są proste i przejrzyste.

Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych

Wynajem krótkoterminowy dotyczy sprzętów, dla których okres najmu nie przekracza 3 miesięcy (z możliwością późniejszego przedłużenia). Jest to idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się pracami sezonowymi lub też będącymi w trakcie zmiany dotychczasowej lokalizacji przedsiębiorstwa.

krotkotrwaly-wynajem-wozkow-widlowych

Długoterminowy wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków na długi termin obejmuję ofertę skierowaną do przedsiębiorców, którzy decydują się na podpisanie umowy na okres dłuższy niż 3 miesiące. Co warto podkreślić - długoterminowy wynajem sprzętu może trwać, w zależności od potrzeb klienta, nawet do kilku lat.

dlugotrwaly-wynajem-wozkow-widlowych

OFERTA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

oferta-wynajmu-wozkow-widlowych-dopasowana-do-potrzeb

W celu ustalenia szczegółów, kosztów wynajmu wózków widłowych, dostępnych pojazdów podnośnikowych
oraz omówienia optymalnego rozwiązania dla przedsiębiorstwa, warto skontaktować się z naszym przedstawicielem,
przechodząc bezpośrednio do zakładki "KONTAKT" i wypełniając formularz.

Chętnie pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb!